Me olemme Tapahtumantekijöitä.

Tiimissämme on kilokaupalla kokemusta, roimasti rohkeutta, litroittain luovuutta, ripaus räväkkyyttä, ämpärillinen älyä, kukkurallinen kielitaitoa, nokare nokkeluutta, tonni tilannetajua, saavillinen sydäntä ja sitoutumista.

Päälle on ripoteltu myös paksusti ponnekkuutta ja isosti iloa.

Juha1_pieni_vaaka Juha2_pieni_vaaka
Juha Joki
Executive Producer
+358 40 566 1956 juha.joki@tapahtumantekijat.fi
KatiK1_pieni_vaaka Web_Tapahtumantekijat-KatiK2
Kati Korpinen
Account Director
+358 40 500 6017 kati.korpinen@tapahtumantekijat.fi
Web_Tapahtumantekijat_Saila1 Web_Tapahtumantekijat_Saila2
Saila Kyröläinen
Event Coordinator
+358 44 331 1476 saila.kyrolainen@tapahtumantekijat.fi
Web_Tapahtumantekijat-Sari1 Web_Tapahtumantekijat-Sari2
Sari Marjeta
Production Manager
+358 44 331 2987 sari.marjeta@tapahtumantekijat.fi
Web_Tapahtumantekijat-Annika1 Web_Tapahtumantekijat-Annika2
Annika Miettinen
Event Coordinator, Designer
+358 50 3594 972 annika.miettinen@tapahtumantekijat.fi
Web_Tapahtumantekijat-KatiS1 KatiS2_pieni_vaaka
Kati Sorjanen
Managing Director
+358 40 509 5319 kati.sorjanen@tapahtumantekijat.fi
Anne1_pieni_vaaka Anne2_pieni_vaaka
Anne Taipale
Key Account Manager
+358 40 575 2441 anne.taipale@tapahtumantekijat.fi
Jyke1_pieni_vaaka Jyke2_pieni_vaaka
Jyrki Litmanen
Chairman of the Board
+358 40 503 0022 jyrki.litmanen@tapahtumantekijat.fi
Arto-Antila-tapahtumantekijä Arto-Antila-tapahtumajärjestäjä
Arto Antila
Member of the Board
+358 40 544 5157 arto.antila@tapahtumantekijat.fi

Tapahtumantekijöiden tiimi on rautaisista ammattilaisista koostuva kokoonpano.

Meillä jokainen tuo oman ainutlaatuisen lisänsä porukkaan. Henkilöstömme on äärimmäisen sitoutunutta ja suhtautuu työhönsä valtavan tunnollisesti.  Suurin yhdistävä tekijämme on palo ja rakkaus tapahtuma-alaan ja siitä intohimosta kumpuavat ammattitaito ja osaaminen.

Yhdessä saamme aikaan upeita asioita ja valloitamme korkeimmankin vuoren.

Tapahtuma-ala on vaativa, sitova, repivä, raastava, ihana, rakas, koukuttava ja antaa aina vähintään yhtä paljon kuin ottaa. Alalla onnistuminen vaatii ympärille vahvan tiimin, joka tukee, auttaa, komppaa, nostaa, tsemppaa ja vaikka vetää tarvittaessa. Tapahtumantekijöiden tiimi on juuri sellainen.

Onko haaveissasi ura tapahtumien ja kohtaamisten parissa? 

Onko sinulla alalle sopivaa kokemusta tai erityisominaisuuksia?
Ota yhteyttä - ehkä olet juuri etsimämme lisämauste.

tapahtuma@tapahtumantekijat.fi